15 Aralık 2011 Perşembe

Pictoplasma Paris 'The Missing Link'

Canavarım, Pictoplasma 'The Missing Link' projesi kapsamında Aralık ayı boyunca Paris La Gaîté Lyrique galerisinde sergilenecek. Pictoplasma'nın bir parçası olmak gerçekten heyecan verici! Geçen ay New York'taki Pictoplasma'da bulunmak muhteşem bir duyguydu, eminim Paris'teki de bir o kadar harikadır. Bu ay ne yazık ki Paris'te olamayacağım, orada benim minik canavarımla karşılaşırsanız ona "merhaba" demeyi unutmayın. :)
http://www.gaite-lyrique.net/ http://paris.pictoplasma.com/

My little monster yeti character for The Missing Link will be featured as part of the Pictoplasma Missing Link Research Exhibition at the Museum la Gaîté Lyrique in Paris this December. I'm really excited to be a part of the Pictoplasma! It was a great feeling to be in Pictoplasma NYC last month. I'm sure that Pictoplasma Paris is wonderful too. It's bad I'm not there, so if you visit the exhibition in Paris don't forget to say "hello" to my little lovely monster :)
http://www.gaite-lyrique.net/ http://paris.pictoplasma.com/

"The Missing Link" projesiyle ilgili bir teaser:

Here is the teaser for "The Missing Link" project:


The Missing Link Show - Reloaded from Pictoplasma on Vimeo.

2 yorum:

  1. harikasın! gerçekten, senden küçük olsam da çizimlerinle gurur duyuyorum sernur abla... harika işler çıkartıyorsun ve bunun bizim ülkemizden birinin yapması süper bir duygu :)) ellerine sağlık! :)

    YanıtlaSil